• Новак
Орико 3,5inch Хард диск за хард диск SATA до USB 3.0 Кабел за конвертор на адаптер за хард диск за 2,5/3,5 инчен хард диск SSD HDD Hard Drive Reader со адаптер за напојување-1м

Орико 3,5inch Хард диск за хард диск SATA до USB 3.0 Кабел за конвертор на адаптер за хард диск за 2,5/3,5 инчен хард диск SSD HDD Hard

Rating 
DEN 959.84

Достапност
Достапно за нарачка

【Универзален адаптер за хард диск SATA】 HDD конверторот е компатибилен со 2,5 „/35“ SATA ⅲ ⅱⅰ ⅱⅰ ⅱⅰ ⅱⅰ ⅱⅰ ⅱⅰ】】 ⅱⅰ ⅱⅰ ⅱⅰ; Овој кабел SATA поддржува 18 ТБ хард дискови, што е совршено решение за резервна копија, ве молиме, бидете kindубезно забележани дека снабдувањето со електрична енергија е неопходно потребно ако е поврзано 3,5 "SATA HDD. 【Разновидност на избор】 : Со три должини на кабел, можете да изберете 30 см, 50см или 100 см според вашите потреби. ; Преносен кабел за адаптер SATA Поврзува 2,5 "SATA I/II/III SSD или HDD со USB типот C порта на компјутер со Windows, Mac или Chrome OS ;. 【Тенок и преносен】 Адаптерот за хард диск USB 3.0 дизајниран што е можно преносен и лесно се влева во џебот на вашата лаптоп торба, LED индикаторот светло покажува статус на моќност и активност. 【Универзален адаптер за хард диск SATA】 HDD конверторот е компатибилен со 2,5 „/3.5“ SATA ⅲ ⅱⅰ ⅱⅰ ⅱⅰ ⅱⅰ ⅱⅰ ⅱⅰ】】 ⅱⅰ ⅱⅰ ⅱⅰ; Овој кабел SATA поддржува 18 ТБ хард дискови, што е совршено решение за резервна копија, ве молиме, бидете kindубезно забележани дека снабдувањето со електрична енергија е неопходно потребно ако е поврзано 3,5 "SATA HDD.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат