• Новак
Заштитник на екранот во Бруни компатибилен со Апеман А70 Акционен спортски фотоапарат филм, кристално чист заштитен филм

Заштитник на екранот во Бруни компатибилен со Апеман А70 Акционен спортски фотоапарат филм, кристално чист заштитен филм

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Точно, конкретно развиен и компатибилен со Apeman A70 (Action Sport Camera) Направено од отпорен на гребење, високо транспарентен материјал за миленичиња и ласерско намалување на најсовремени машини. Овој транспарентен заштитник на екранот може да се примени лесно и без меурчиња и може да се отстрани или репозиционира во секое време. Без лизгање - еднаш прикачено, заштитниот филм без лепак повеќе не се движи - гарантирана оптимална лепење на работ. Оптимизиран за употреба на дисплеи на допир - Неизграден приказ на содржината на екранот и нема нарушување на употребливоста со филмот за заштитник *** направен во Германија. Точно, конкретно развиен и компатибилен со Apeman A70 (Action Sport Camera). Направено од отпорен на гребење, високо транспарентен материјал за миленичиња и ласерско намалување на најсовремени машини. Овој транспарентен заштитник на екранот може да се примени лесно и без меурчиња и може да се отстрани или репозиционира во секое време. Без лизгање - еднаш прикачено, заштитниот филм без лепак повеќе не се движи - гарантирана оптимална лепење на работ. Оптимизиран за употреба на дисплеи на допир - Неизграден приказ на содржината на екранот и нема нарушување на употребливоста со филмот за заштитник *** направен во Германија. Основен заштитник на екранот од Бруни, практично невидлив, компатибилен со Апеман А70 (Акциска спортска камера) Основи-Чисто заштитен филм на Бруни-висококвалитетни додатоци по одлична цена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат