• Новак
Weedkeycat Прекрасни делфини делфини скок екипас чорапи новини смешни печатени графички случајни умерена дебелина за пролет есен и зима

Weedkeycat Прекрасни делфини делфини скок екипас чорапи новини смешни печатени графички случајни умерена дебелина за пролет

Rating 
DEN 175.84

Достапност
Достапно за нарачка

Влакна Направени во САД или увезени. Ткаенина : Средствата се изработени од голема синтетичка ткаенина, 15,7 "x 3,9". Удобност : нежно на кожата, повеќе абсорбента, посоодветно и поудобно за носење. Измијте : раката или машината што може да се мие, не впивајте подолг временски период. Популарни : чорапите имаат многу интересни обрасци што можат да привлечат поголемо внимание, да ја покажат вашата личност и да ве направат попопуларни во социјалните ситуации. Подароци : чорапите се задолжителни за секого и можат да бидат подарок за Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на вineубените, Божиќ, Денот на благодарноста и родендените. Направени во САД или увезени. Ткаенина : Средствата се изработени од голема синтетичка ткаенина, 15,7 "x 3,9". Удобност : нежно на кожата, повеќе абсорбента, посоодветно и поудобно за носење. Измијте : раката или машината што може да се мие, не впивајте подолг временски период. Популарни : чорапите имаат многу интересни обрасци што можат да привлечат поголемо внимание, да ја покажат вашата личност и да ве направат попопуларни во социјалните ситуации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат