• Новак
Големи гради и тетоважи 8 винил налепница за налепници

Големи гради и тетоважи 8 винил налепница за налепници

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Receiveе добиете (1) Деклас 5 -годишна гаранција. Оракален винил на сите временски услови. Доаѓа со упатства за апликација. Направено во САД. Receiveе добиете (1) Деклас. 5 -годишна гаранција. Оракален винил на сите временски услови. Доаѓа со упатства за апликација. Направено во САД. Receiveе добиете 1x декорации направени со највисок квалитет 651 оракален винил. Сите решенија се направени во САД и генерално се испраќаат во рок од 24 часа од купувањето. Decal Serpent стои зад својот производ и ќе ги гарантира сите решенија 5 години. Ако сакате оваа декларација во друга боја или големина, контактирајте не за барања за прилагодување. Нашите декорации можат да се користат на автомобили, лаптопи, работна површина, куќни прозорци, wallsидови и многу други површини. Забележете, дека нашите декорации се винил, а не налепници. Ќе бидат вклучени упатства за апликација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат