• Новак
Csyanxing 5* Алатка за поправка на шрафцигер со метал со различна големина на метагон за SCX24 RC Model Model Опрема за хоби модел на хоби модел

Csyanxing 5* Алатка за поправка на шрафцигер со метал со различна големина на метагон за SCX24 RC Model Model Опрема за хоби модел

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Алатка за поправка на метални шрафцигери за метални метални шрафцини за RC за RC CAR/BOAT/DRONE/HELICOPTOR и други Hobby RC модел на возила Вклучува најчесто користени двигатели на 0,9мм 1,27мм 1,3мм 1,5мм 2,0мм. Прецизност CNC машински, висока јачина, метални совети, Rustproof и силни. Секоја рачка има големина за лесен за употреба, вкупна должина на рачката 94мм. 5 парчиња шестоаголник шрафцигер. Карактеристики : Алатка за поправка на метални шрафцигери за метални метални шрафцини за RC CAR/DRONE/HELICOPTOR и други Hobby RC Model Vehicles. Вклучува најчесто користени 0,9мм 1,27мм 1,3мм 1,5мм 2,0мм хексадецимални двигатели на хексадецимални. Совети, Rustproof и силна. Секоја рачка има големина за лесен за употреба, вкупна должина на рачката 94мм пакет вклучуваат : 5 парчиња шестоаголен шрафцигер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат