• Новак
Среќни зделки ~ ветер на заби со очи со очи | 12 пакет | Играчки за одење од 1,75 инчи

Среќни зделки ~ ветер на заби со очи со очи | 12 пакет | Играчки за одење од 1,75 инчи

Rating 
DEN 191.20

Достапност
Достапно за нарачка

Децата ги сакаат овие рибари Едноставно ветер ја оваа смешна играчка и гледајте ги забите штракаат и нозете стрела и танц. Нешта чорапи, торби за забави, подароци за габи и многу повеќе со ветерни заби со стапала. Овие слатки фаворити имаат розови стапала, црвени непца и бели заби, заедно со бел чудак за ветер. Само ветер, ставете ги забите на рамна површина и гледајте ги како скокаат наоколу, зборувајќи!. Должина : 1 3/4 "Ширина : 1 3/8" (1 3/4 "со тркало на ветер) Висина : 1 3/4". Децата ги сакаат овие рибари. Едноставно ветер ја оваа смешна играчка и гледајте ги забите штракаат и нозете стрела и танц. Нешта чорапи, торби за забави, подароци за габи и многу повеќе со ветерни заби со стапала. Овие слатки фаворити имаат розови стапала, црвени непца и бели заби, заедно со бел чудак за ветер. Само ветер, ставете ги забите на рамна површина и гледајте ги како скокаат наоколу, зборувајќи!. Должина : 1 3/4 "Ширина : 1 3/8" (1 3/4 "со тркало на ветер) Висина : 1 3/4".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат