• Новак
ERTIUJG HUSONG312 1PC природен чист кварц кристален хексагонален двоен прекинат точки кула полиран реики лечен камен DIY минерален накит подарок кристал

ERTIUJG HUSONG312 1PC природен чист кварц кристален хексагонален двоен прекинат точки кула полиран реики лечен камен DIY минерален накит подарок

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

1 Натуралниот кристал и камен имаат енергија од природата, кристалната точка може подобро да ја концентрира енергијата во горниот дел, се користи за заздравување, прилагодување на телото, најдобра алатка на духовното тело. ИМПОДЕЛНА ЕФИКТИЦИЈА НА РАБОТНИЦИ. Искрено електромагнетно зрачење. Кристална точка на компјутер на компјутер, ТВ, микробранова печка и други електрични производи или околу, може да го намали неговото зрачење, да го заштити човечкото тело нема да биде премногу мешање со електромагнетски бран. Совршен подарок за почетници или собира кристали. Натуралниот кристал и камен имаат енергија од природата, кристалната точка може подобро да ја концентрира енергијата во горниот дел, се користи за заздравување, прилагодување на телото, најдобра алатка на духовното тело. ИМПОДЕЛНА ЕФИКТИЦИЈА НА РАБОТНИЦИ. Искрено електромагнетно зрачење. Кристална точка на компјутер на компјутер, ТВ, микробранова печка и други електрични производи или околу, може да го намали неговото зрачење, да го заштити човечкото тело нема да биде премногу мешање со електромагнетски бран.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат