• Новак
Maizoon Дрво Датотека 5-Парче Постави Остар Издржлив Груб Раб Вклучувајќи 4-12 Инчи Висок Јаглероден Челик Материјал Парична Казна Заб Едно Зрно Посочи Полу-Круг

Maizoon Дрво Датотека 5-Парче Постави Остар Издржлив Груб Раб Вклучувајќи 4-12 Инчи Висок Јаглероден Челик Материјал Парична Казна Заб

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

⊙[Висококвалитетен материјал] фалсификуван со висококвалитетен челик, калење со висока температура, висока цврстина, не е лесен за деформација, отпорен на абење ⊙[Различен дизајн] дизајнот на жито е релативно уникатен, мазна рачка од дрво без бруси, уредни и уредни заби за триење на датотеки, целокупната изработка е рафинирана и недопрена. ⊙[Остра датотека] супер мелење перформанси и работен век, изработени од висококвалитетни суровини, остри и потрајни. ⊙[Различни спецификации] различни спецификации за избор, целосни спецификации, применливи за широк опсег, рамни и мазни, за да се задоволат различни потреби. ⊙[Широк спектар на употреба] Може да се користи за отстранување, префинетост, преобликување и стружење на проекти кои бараат прецизна прецизна работа на мали површини и тесни области. Овој производ е датотека за обработка на дрво, содржи 5 парчиња датотеки со различни големини, вклучувајќи 4", 6", 8", 10" и 12 " датотеки. [Висококвалитетен материјал] фалсификуван со висококвалитетен челик, калење со висока температура, висока цврстина, не е лесен за деформација, отпорен на абење. [Различен дизајн] дизајнот на жито е релативно уникатен, мазна рачка од дрво без бруси, уредни и уредни заби за триење на датотеки, целокупната изработка е рафинирана и недопрена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат