• Новак
Уживател свилена магична моќност ролна свила летачки уред за летање магионични трикови магионичар реквизити илузии ментализам магичен трик

Уживател свилена магична моќност ролна свила летачки уред за летање магионични трикови магионичар реквизити илузии ментализам магичен трик

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Треба сами да подготвите две батерии 12 V, 23 A Специјалната инсталација ја избегнува нишката што се тресе наоколу. Makeе направите свилени марамчиња, поток и други предмети летаат низ собата како магија!. Има видео за настава, доколку ви треба, ве молиме контактирајте со за да го добиете. Ако не сте 100% задоволни од квалитетот на производот, кажете ни за проблемот. Треба сами да подготвите две батерии 12 V, 23 A. Специјалната инсталација ја избегнува нишката што се тресе наоколу. Makeе направите свилени марамчиња, поток и други предмети летаат низ собата како магија!. Има видео за настава, доколку ви треба, ве молиме контактирајте со за да го добиете. Ако не сте 100% задоволни од квалитетот на производот, кажете ни за проблемот. Makeе направите свилени марамчиња, поток и други предмети летаат низ собата како магија! Моќниот ролна се повлекува до 12 метри нишка. Само дланка на ролна за напојување во вашата рака и подготвени сте да одите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат