• Новак
Викторија Готски скелет Лејди Камео, готска викторијанска дама со роза, антички изглед пин, накит со гаден стил, М320

Викторија Готски скелет Лејди Камео, готска викторијанска дама со роза, антички изглед пин, накит со гаден стил, М320

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Легура и стакло кабохон, боја : како што е прикажано Божиќна брош, најдобар подарок на вашите пријатели, семејство. Големина на брошот : 2 см, дијаметар од кабохон : 2 см, дијаметар на основата : 2см. 100% сосема нов и висок квалитет. Убава рачно изработена брош за себе или сакана. Материјал : Легура и стакло кабохон, боја : како што е прикажано. Божиќна брош, најдобар подарок на вашите пријатели, семејство. Големина на брошот : 2 см, дијаметар од кабохон : 2 см, дијаметар на основата : 2см. 100% сосема нов и висок квалитет. Убава рачно изработена брош за себе или сакана. Материјал : Легура и стакло кабохон, боја : како што е прикажано , Големина на брошот : 2см, дијаметар од кабохон : 2 см, базен дијаметар : 2см. Усогласување : 100% сосема нов и висок квалитет. Со архива со висок квалитет на слика која е заштитена со кристално чиста стаклена купола која убаво ги подобрува уметничките дела. Белешка : Вистинските бои може малку да се разликуваат од сликите, бидејќи зависи од специфичните поставки за мониторот и осветленоста на светлината.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат