• Новак
Ојолан Девојки девојки Спарли Секвенс Костим Костим со високи половини широки нозе разгорени панталони за џез танц со хип-хоп

Ојолан Девојки девојки Спарли Секвенс Костим Костим со високи половини широки нозе разгорени панталони за џез танц со хип-хоп

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

100% полиестер Направено од високо квалитетен материјал, светлина во тежина, дишење, мека и удобна за носење. Дизајн со добри еластични панталони со долги ленти, сјајни sequins украсени во сите, многу модерни. Стилски разгорени панталони изгледи, лесни за совпаѓање со многу видови сценски перформанси танцуваат врвни. Табела со големина значи опсег на возраст за деца, но тие се само за општо водство, ладно миење на рацете. Погодно за многу прилики, на пример, сценски перформанси, модна облека, училишна забава, итн. половината | - колк - | должина-100 - | 2-3 - | - 14.0 ''/36-66cm - | - 25.4'''/57cm1110 - | 3-4 - | - 15.8 ''/38-68cm - | - 26.0 ''/66cm - | - 24.4 ''/62cm-120 - | 5-6 - | - 15.6 ''/40-70cm - | - 27.6 ''/70cm - | - 26.4 ''/ 67см130 - | 6-7 - | - 16.3 ''/42-72cm - |- 28.3 ''/72cm - | - 28.0 ''/71cm140 - | 7-8 - | - 17.1 ''/44-74cm - | - 29.9 ''/76cm - | - 29.9 ''/76cm-150 - | - 9-10 - | - 18.7 ''/46-78cm - | - 31.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат