• Новак
Бондхус - 2,0мм Голдгард позлатен Hex L -Wrench - долг - 29152-1

Бондхус - 2,0мм Голдгард позлатен Hex L -Wrench - долг - 29152-1

Rating 
DEN 80.32

Достапност
Достапно за нарачка

Совети за алатка за обележување ги елиминираат местата за алатки и помош на алатки во главата на завртки Остри агли пренесуваат повеќе вртежен момент на завртката и го намалуваат соблекувањето. Прецизност изработена за лесна употреба и супериорно вклопување. Најголемиот дел од 1. Совети за алатка за обележување ги елиминираат местата за алатки и помош на алатки во главата на завртките. Остри агли пренесуваат повеќе вртежен момент на завртката и го намалуваат соблекувањето. Прецизност изработена за лесна употреба и супериорно вклопување. Голем пакет од 1. 2мм Голдгард Позлатен Hex L -Wrench - Долг - 29152 HEX TIP HEX KEES L -WRENCH W/Gold Guard Поклонета завршница. Големина : 2мм должина : 82мм. Bondhus алатки се дизајнирани и произведени да бидат силни и заштедуваат време. Ексклузивните процеси на производство на Бондхус обезбедуваат највисоко ниво на конзистентност на машината, бидејќи секоја алатка е машинска за неверојатно тесни толеранции.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат