• Новак
Богатства КАРОЛИНА SC9853MP Австралиски Говеда Куче со англиски Унија Џек Британски Знаме Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета, За Домашна Канцеларија Игри Работни

Богатства КАРОЛИНА SC9853MP Австралиски Говеда Куче со англиски Унија Џек Британски Знаме Глувчето Рампа, Топла Рампа или Тривета,

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни. 7 3/4 инчи х 9 1/4 инчи. Отпорен на топлина до 400 степени. Печатени ВО САД. Одлични подароци : Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Австралиски Подароци За Кучиња За Говеда, Австралиски колекционерски предмети За Кучиња За Говеда, Австралиска Подлога За Глувци За Кучиња За Говеда. Подлога За Глувчето. Топла Подлога или Тривет. Долготрајната полиестерска површина обезбедува оптимално следење. Секако-зафат гума назад. Трајно обоени дизајни. Отпорен на топлина до 400 степени. Оставете нешто од рерната да се потпре на шпоретот пред да го ставите на подлогата на глувчето бидејќи ќе ја изгори ткаенината на горниот дел од подлогата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат