• Новак
Џемпери на Nokmopo за жени, женски модни печати за задебелување на задебелување, лабава обична џемпер со долги ракави со долги ракави

Џемпери на Nokmopo за жени, женски модни печати за задебелување на задебелување, лабава обична џемпер со долги ракави со долги ракави

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

75% полиестер, 25% памук Карактеристики : Атлетски дуксери за вежбање, женски џемпер на пуловер, долг ракав со пиштол, 1/2 zip јака, цврста боја, исечена,. Design : crew neck, relaxed fit, long sleeves, banded edges, soft, thick fabrication, no closures, not lined.This hoodies can keep the sleeves from shifting or flapping in the wind, help keep your sleeves in place and hands warm, add Малку повеќе покриеност во студеното време. Претерано вклопување што се чувствува дополнително пространа. Не е премногу кратко, не премногу долго, точно околу лентата за половината. Ocassion : Едноставниот дизајн го прави совршен за какви било прилики. Добро за погодно за секојдневно носење, случајно, канцеларија, плажа, дома, улична работа, дневно, патување, трчање, училиште, датира, забави, совршени ками врвови во пролет, лето и есен. Погодно е да се носи во пролет, лето и есен. Материјал : 90% полиестер, 10% спандекс. Е направен од мек и удобно полиестер, ткаенина од памук и руно, повеќе пријателски за кожата и блиско, не е лесен за деформирање. Материјалот е пријателски за кожата и удобен. Слушаме повратни информации од клиентите и прилагодете ги сите детали за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Погледнете ја табелата со големина на последната слика пред да поставите нарачка. Внимание : Машинско миење или ладно миење на рацете. Ве молиме, прочитајте ја препораката за големина внимателно пред да нарачате. Основите може да се појават малку поразлични преку веб -страницата поради компјутер, но не грижете се, само малку. Ви благодарам многу што го избравте нашиот производ, нема да зажалите! Табелата со големина на сликата е вистинската должина на врвовите, изберете ја големината според неа. Божиќен џемпер елек екипаж џемпер за жени за жени сина џемпер жени џемпер врвот Дедо Мраз обичај худи црвена худи -худи за жени плус големина поштеди дуксери за жени лабави плетени џемпери сини џемпери женски џемпери термички џемпер екипаж џемпери за џемпери за жени високи дуксери за жени спортски худи 1/4 Zip џемпер симпатична пад џемпери за жени, скелети за Ноќта на вештерките, худи зелена џемпер, карирана Божиќна џемпер, персонализиран дуксери, нејасни пулвер, долг ракав, исечен џемпер полн. тенок џемпер женски долг худи црн џемпер елек жена портокалова жешка џемпер худи црна бела долга ракав џемпер женски дуксери екипаж џемпер за жени сини пулвер џемпер прилагодени дуксери џебни дуксери со долги ракави женски плус џемпери џемпери скелет худи, женски црвени џемпери, женски џемпери, худи, аспиратор, аспиратор, аспиратор, аспиратор, аспиратор, ахтиран, ахтиран, ахтиран, аспиратор, аспиратор, аспиратор, аспиратор Америка, аспиратор Америка, аспиратор Америка, аспиратор Америка, аспиратор Америка, аспиратор Америка, аспиратор Америка, аспиратор Америка, аспиратор Америка, аспиратор Америка, аспиратор Америка, ахтир, аспиратор, аспиратор, ахтиран, ахтиран Дуп v Дип. џемпер на вратот елек портокалова џемпер трендовски дуксери сиви џемпер елек тен екипаж џемпер џемпер, маички џемпери женски пад џемпер сино копче. sweater vest sweater long sleeve black v neck sweater black pullover maroon sweatshirt women full face zip up hoodie santa claus sweatshirt pink sweatshirt heated sweatshirt women warm up sweatshirt knitted pullover fall cardigan sweater womens christmas sweater women sweaters orange hoodie warm hoodies for women womens plus size sweatshirt Копчиња џемпери парови дуксери џемпери елеци за жени женски џемпер јакна женски џемпер џемпери за мајчини џемпери Нови тренинг за розови розови худи. Поштеди качулка густа плетена џемпер црвени дуксери екипаж џемпер за вратот за жени череп дуксери Божиќ џемпер худи црна маичка портокалова плетена џемпер симпатична пад џемпери за жени Божиќни аспиратори лесни пулвер култури џемпер за жени Божиќни маички преголеми џемпери на џемпери за плажа пулвер жени против вратот долг ракав џемпер црна црна боја црна екипажот на екипажот Мискатоничен худи црна маичка бела долга ракав џемпер џемпер џемпер со долг ракав џемпер супер мек качулка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат