• Новак
Иглички По Ред: 10-Редови: 1 11мм Директно Игла Странична Нога Ограда Тип Терминал П=11мм 11мм КФ65С-11.0-10П

Иглички По Ред: 10-Редови: 1 11мм Директно Игла Странична Нога Ограда Тип Терминал П=11мм 11мм КФ65С-11.0-10П

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

(1 Еез) Пинови по ред : 10 редови : 1 11мм директно игла странична ограда за стапала тип терминал П=11мм 11мм КФ65С-11,0-10П (1 Еез) Пинови по ред : 10 редови : 1 11мм директно игла странична ограда за стапала тип терминал П=11мм 11мм КФ65С-11,0-10П.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат