• Новак
Бадеми Лажни Нокти Краток Целосен Капак француски Пурпурни Цвеќиња Лето Притиснете На Ноктите 24 Парчиња Совети За Уметност За Нокти За Салони За Нокти И Женска Уме

Бадеми Лажни Нокти Краток Целосен Капак француски Пурпурни Цвеќиња Лето Притиснете На Ноктите 24 Парчиња Совети За Уметност За Нокти За

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Различни големини : 24 парчиња претходно засадени долги нокти во 12 големини за избор, секоја големина има 2 парчиња, соодветна големина што одговара на повеќето пропорции?прстите Француски дизајн : овие француски лажни нокти се одлични, а просечниот дизајн на квадратни краеви ги прави вашите нокти поелегантни и шармантни. Висок квалитет : безбеден и нетоксичен материјал без чуден мирис, издржлив за употреба и удобен на прстите. Едноставна операција : овој вид на целосни нокти за покривање лесно се сечат,нанесуваат,неизбледуваат боја без одвојување или ленти.Убавата декорација може да ги направи ноктите поприродни. Повеќекратна примена : лажните нокти се одлични за учениците во сите фази,погодни за салони за нокти и самостојна уметност за нокти дома, лесни за отстранување,кои се прекрасни подароци за вашата сопруга,девојка,мајка или сестри,како и одлични за забави,свадби,костими,Ноќта на Вештерките,Божиќ итн. Тип На Информации за производот : Лажни нокти/Притиснете на ноктите/Стап На ноктите/Совети за Нокти 100% нова И висококвалитетна Боја : Разнобоен Материјал : Вклучен Е Пластичен Пакет ABS : 24 парчиња Лажни Нокти Со Функција за лепак : Вклучен Целосен капак/лепак/Претходно Дизајниран/Издржлив / Отстранлив 1. Овие лажни нокти притискаат на ноктите се лесни за поднесување, бојадисување и нанесување. Изгледа природно и убаво држејќи ја бојата без одвојување или ленти, правејќи ги вашите совети магични и стилски.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат