• Новак
Камерон Сино 2000mah Батерија за I-Stat MCP9819-065

Камерон Сино 2000mah Батерија за I-Stat MCP9819-065

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Камерон Сино долготрајна батерија за I-Stat MCP9819-065 Дел Број : I-Stat MJ09. Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го купите( поврзани информации можете да најдете во описот на производот). Тип на производ : Ni-MH Волти : 4.8 V Капацитет : 2000m Ah. Димензија : 99,80 х 29,10 х 15,14 Мм Тежина : 200гр.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат