• Новак
Сомалија Африка Национален Амблем Очила Крпа Екран Почиста Велур Ткаенина 2 Пакет

Сомалија Африка Национален Амблем Очила Крпа Екран Почиста Велур Ткаенина 2 Пакет

Rating 
DEN 918.40

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 15 см х 15 см (6 инчи х 6 инчи) Класификација : очила крпа. Карактеристика : - Во Форма На Квадрат; - се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините; - мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги; - Еднократно И долготрајно; - Продадено за 2 во комплет; - Најдобар избор за вас И вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе. Материјал : Велур Ткаенина. Количина на пакетот : 2 х очила крпа. Големина : 15 см х 15 см (6 инчи х 6 инчи). Класификација : очила крпа карактеристика : - Квадратна Форма-Се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините - мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги-Еднократно И долготрајно-Продадено за 2 во комплет-Најдобар избор за вас И вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе.Материјал : Велур Ткаенина Пакет Количина : 2 х очила клучни зборови : Канцеларија, Сомалија, очила крпа, Африка, Микрофибра, Национален Амблем, Крпа За Чистење,Очила За Чистење,Алатки За Бришење ,Алатки За Чистење,Додатоци За Чистење,Пешкир,Чистење На Екранот, Чистење Панодитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат