• Новак
Кутии Брз БФ14114 Брановидни Картонски Рамни Кутии за Испорака, 14 х 11 х 4 1/2, За Облека, Книги, Рамки За Слики, Уметнички Дела И Огледала, Крафт

Кутии Брз БФ14114 Брановидни Картонски Рамни Кутии за Испорака, 14 х 11 х 4 1/2, За Облека, Книги, Рамки За Слики, Уметнички

Rating 
DEN 512.00

Достапност
Достапно за нарачка

Помалите длабочини на овие картони обезбедуваат идеално вклопување за плитки производи Совршен за испорака облека, книги, рамки за слики, уметнички дела, огледала и облека. Кутии се произведени од 200#/t - 32 крафт брановидни. Брановидни кутии се еднократно и рециклираат. Картоните се продаваат во количини на пакети и се испраќаат рамно за да заштедат простор за складирање и испорака гордо направени во САД. Широк спектар на големини за сместување на најчестите предмети. Совршен за облека за испорака, книги, рамки за слики, уметнички дела, огледала, ваги, калеми од жица, електронска опрема и многу повеќе!. Со користење на рамна кутија со соодветна големина, може значително да ги намалите трошоците за испорака погодени Од Димензионалните Фактори на Цените на Тежината. Кога правите големина на вашите пратки со рамна кутија, ќе ја минимизирате употребата на празнина пополнете. За возврат избегнување на непотребен простор и непотребни трошоци за испорака.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат