• Новак
Зареба 07110-96 Галванизирана Линија Стеги

Зареба 07110-96 Галванизирана Линија Стеги

Rating 
DEN 87.84

Достапност
Достапно за нарачка

Користете за да се закачите пигмент жица и скокач жица на оградата линија Мијалникот ќе ја држи жицата под главата на стегачот кога навртката е цврсто затегната. 3 галванизирани линиски стеги по пакување. Забелешка : Не за употреба при спојување на жиците на електричната ограда под напнатост. Користете Зареба Галванизирана Линија Прстиња за да се закачите пигмент жица и скокач жица на оградата линија. Кога инсталирате, проверете дали сите жици се правилно поставени под жлебната глава на стегачот на линијата. Подлошките ќе ги држат жиците под главата на стегачот кога навртката е цврсто затегната. Забелешка : Не користете за спојување на жици за електрична ограда под напнатост. Користете стегнати ракави за стегање за тие апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат