• Новак
АЛАЗА 2 ПАКЕТ ПРЕДВОДЕНА Од Ноќно Светло, Прекрасен Ноќен Поглед На Ајфеловата Кула Во Париз Автоматскиот Сензор ДОВЕДЕ Самрак До Зори Ноќно Светло Приклучок за Сп?

АЛАЗА 2 ПАКЕТ ПРЕДВОДЕНА Од Ноќно Светло, Прекрасен Ноќен Поглед На Ајфеловата Кула Во Париз Автоматскиот Сензор ДОВЕДЕ Самрак До Зори Ноќно

Rating 
DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 3 х 4,5 х 1,4 инчи, вклучува 2 парчиња ПРЕДВОДЕНА Ноќна Светлина Паметно Осветлување : Автоматски се вклучува во самрак и се исклучува во зори. Се прилагодува според светлината. Не-блескаво Удобно Светло : не премногу светло, не премногу слабо, не испуштајте груби отсјаи, не влијае на нормалниот одмор. Енергетски Ефикасен : Максимум 0,5 вати, трае до 100000 hours.No повеќе проблеми со менување светилки. Повод : одлично е за ходник, бања, спална соба, кујна, дневна соба детска соба, расадник или каде и да ви треба водечко светло. Гаранција за задоволствобезбедуваме на клиентите 60 дена гаранција, во случај да не сте задоволни со производот, слободно контактирајте не и ние ќе ви дадеме замена или целосна наплата.Спецификацијаинпутен Напон : AC110-127 V;Излезен Напон : DC2. 8 V;Струја : x 25ma;Димензија : 3 Во W x 4,5 Во D x 1,4 Во H Нето Тежина : 60g;Моќност : 0,5 W;2 пакувања;Подарок најдобар подарок за роденден, денот на мајката, Денот На Благодарноста Божиќно затоплување на куќата или друг празник на фестивалот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат