• Новак
РАЗУМ Симпатична Свадба Рачно Ткаени Цветни Корпи Свадба Невестински Рачни Чипка Цвет Корпи Свадба Декорација Складирање Кошница

РАЗУМ Симпатична Свадба Рачно Ткаени Цветни Корпи Свадба Невестински Рачни Чипка Цвет Корпи Свадба Декорација Складирање Кошница

Rating 
DEN 2735.84

Достапност
Достапно за нарачка

Прекрасната цветна девојка, носејќи цветна корпа Убава и елегантна, за свадбата, празник партија за да додадете празнична атмосфера. шири ливчиња за нашата среќа.Среќата цвета како цвет. Одликувајќи се со својата широка примена, овој производ е погоден за пикник, пешачење, кампување, овошје, зеленчук и така натаму, бидејќи има голем капацитет. Таа е погодна за свадба, роденден, забава, дома, фабрика и така натаму. Убава и елегантна, за свадбата, празник партија за да додадете празнична атмосфера.Прекрасната цветна девојка, носејќи цветна корпа.шири ливчиња за нашата среќа.Среќата цвета како цвет.Одликувајќи се со својата широка примена, овој производ е погоден за пикник, пешачење, кампување, овошје, зеленчук и така натаму, бидејќи има голем capacity.It погоден е за свадба, роденден, забава, дом, растение и така натаму.Опис : Име На Ставка : Цветна Корпа Боја : Бела Големина : Висина околу : 24 СМ/ширина околу 25 см материјал : Чипка,лента : свеж, сладок и романтичен обем на употреба : свадби, свечени настани пакетот Вклучува : 1 х Цветна Корпа (Други Не Се Вклучени)Белешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат