• Новак
Вакауто Корица Автомобилски Тркала 4 Парчиња Капачиња Раб Рефит Капаци Тркала Центар Капаци Центар Капаци Тркала Центар Капачиња За Автомобил Возило Автомобил Тр?

Вакауто Корица Автомобилски Тркала 4 Парчиња Капачиња Раб Рефит Капаци Тркала Центар Капаци Центар Капаци Тркала Центар Капачиња За

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Лесна, компактна големина, лесна за инсталирање, само прицврстете го прстенот за прицврстување на своето место и прицврстете го капакот на рабовите Изработен од абс материјал, овој капак на центарот на тркалата е издржлив и има долго време на услуга. практични и професионални, и тоа може да остане во место, без оглед на временските услови или условите на патот. Може ефикасно да ги заштити тркалата од прашина, нечистотија и наслаги. Ова е едноставен додаток за модификација. Многу, само користете вода или обичен автомобилски сапун. Опис со фина изработка и висока завршница, овој капак на тркалото е отпорен на абење и отпорен на корозија и има работен век. Лесна, компактна големина, лесна за инсталирање, само прицврстете го прстенот за прицврстување на своето место и прицврстете го капакот на рабовите. Разумниот и научен дизајн и материјалите ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ можат ефикасно да ги заштитат тркалата од прашина, нечистотија и наслаги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат