• Новак
Додатоци Комплет За Ајкула AV2501S AV2501AE RV2502AE RV2610WA RV2610WD Правосмукалка, 1 Главна Четка, 3 Филтри, 6 Страна Четка, 1 Ролери Четка Капак, 1 Пред Филтер, 1 Филтер&засилувач; 1 Пред

Додатоци Комплет За Ајкула AV2501S AV2501AE RV2502AE RV2610WA RV2610WD Правосмукалка, 1 Главна Четка, 3 Филтри, 6 Страна Четка,

Rating 
DEN 287.84

Достапност
Достапно за нарачка

Фит Модел : Погоден За Ајкула АИ АВ2501С АВ2501АЕ R2502АЕ R2610ВА R2520АУС АВ2510АОС Робот Правосмукалка Вклучен Пакет : 1 Главна Четка, 3 Филтри, 1 Капак На Четка За Ролери, 6 Странични Четки, 1 Пред Филтер, 1 Филтер И 1 Предмоторна Пена И Филц Филтри, 1 Алатка За Чистење. Работи Одлично : Компатибилен и работи исто како и оригиналниот. Ве молиме заменете го филтерот на секои 2-4 месеци за да го продолжите животот на вакуумот На Ајкулата. Лесно За Замена : Ослободете ги рацете од комплицираните чекори за замена, не се потребни дополнителни алатки. Задоволна Услуга : Контактирајте не во секое време ако имате какво било прашање, ние ќе одговориме и ќе го решиме за 24 часа. Замена На Делови Компатибилен Со Ајкула AV2501 S AV2501 AE RV2502 AE RV2610 WA RV2610 WD RV2520 AOUS AV2510 AOUS Робот Правосмукалка Пакет Вклучува : 1 Пакет Главна Четка 3 Пакети Филтри 1 Пакет Ролери Четка Капак 6 Пакет Странични Четки 1 Пакет Пред Филтер 1 Филтер & 1 Пред-Моторна Пена И Филц Филтер 1 Пакет Чистење забелешка на алатката : Секоја Употреба НА ИМЕТО НА БРЕНДОТ На Ајкулата ИЛИ ОЗНАКАТА НА МОДЕЛОТ ЗА ОВОЈ ПРОИЗВОД Е НАПРАВЕНА ИСКЛУЧИВО ЗА ЦЕЛИТЕ НА ДЕМОНСТРАЦИЈА НА КОМПАТИБИЛНОСТ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат