• Новак
Финти Случај За Samsung Galaxy Tab S8 Плус 2022/S7 FE 2021/S7 Плус 2020 12,4 Инчи Со Држач За Пенкало S, Капак За Гледање Со Повеќе Агли Со Џеб Автоматско Будење/Спиење, Композиција Книга

Финти Случај За Samsung Galaxy Tab S8 Плус 2022/S7 FE 2021/S7 Плус 2020 12,4 Инчи Со Држач За Пенкало S, Капак За Гледање Со Повеќе Агли Со Џеб

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

● Совршена Компатибилност} овој случај е компатибилен Со Samsung Galaxy Tab S8+/S8 Плус 12,4 инчи (Модел SM-X800/X806/X808) 2022 Ослободување, Samsung Galaxy Tab S7 FE 5 G 12,4 инчи (Модел SM-T730/T733/T736/T738) 2021 Ослободување И Јазиче Galaxy с7+/С7 Плус 12,4 инчи (Модел См-Т970/Т975/Т976/т978) 2020 таблет за ослободување Тоа НЕМА да работи за било кој друг модел уред. ●Едноставен Моден Дизајн Е Изграден Од врвна надворешност од синтетичка кожа и мек ентериер од микрофибер - цврсто вклопување, издржливо и заштитно. Заштитете ја таблетата од гребнатини, нечистотија и нечистотија. ●Прилагодливи Агли●овој случај ви овозможува безбедно да го прилагодите таблетот на повеќе агли. Џебот За Картички со документи е дизајниран за чување на вашите визит-картички, банкарски картички, белешки или сметки додека сте во движење. ●Автоматско Будење/Спиење ● Лесна апликација за клип. Вградената магнетна лента обезбедува функција за спиење/будење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат