• Новак
Полнач за батерии , 5V Dc Игра Полнач Двојно Полнење   со 2 БОЈА LED Индикатор За Gamepad 

Полнач за батерии , 5V Dc Игра Полнач Двојно Полнење   со 2 БОЈА LED Индикатор За Gamepad 

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Применливо : станицата за полнење е специјален уред за држач за полнење што се користи за полнење на батеријата на контролорот Двојно Полнење : полначот за батерии во играта може да полни два пакети батерии истовремено, напојувани СО напојување ОД 5 V DC. 2 ИНДИКАТОР ЗА ЛЕР ВО Боја : полначот има индикатор за полнење и целосен трепкач, црвеното светло е вклучено при полнење, а зеленото светло е целосно наполнето. Еднократно : Полначот за батерии за гејмпад има 2 вградени литиумски батерии, 2600m Ah, полнење и повеќе еколошки. Абс Материјал : полначот е изработен од висококвалитетен абс материјал, кој е издржлив, стабилен во перформансите и може да се користи долго време. Применливо : станицата за полнење е специјален уред за држач за полнење што се користи за полнење на батеријата на контролорот. Двојно Полнење : полначот за батерии во играта може да полни два пакети батерии истовремено, напојувани СО напојување ОД 5 V DC. 2 ИНДИКАТОР ЗА ЛЕР ВО Боја : полначот има индикатор за полнење и целосен трепкач, црвеното светло е вклучено при полнење, а зеленото светло е целосно наполнето. Еднократно : Полначот за батерии за гејмпад има 2 вградени литиумски батерии, 2600m Ah, полнење и повеќе еколошки.

Спецификацијата

Item Type:
Charging Station
Material:
ABS
Built in Lithium Battery:
2 x 2600mAh
Applicable:
for One
Package List:
1 x Charging Station:
1 x Charging Cable:

Со стоката дадена додека купуваат