• Новак
Страна Универзална За Очила За Лизгање На Очите На 3 Пара Штит Очила Спортски Спортски Ленти За Глава

Страна Универзална За Очила За Лизгање На Очите На 3 Пара Штит Очила Спортски Спортски Ленти За Глава

Rating 
DEN 63.84

Достапност
Достапно за нарачка

И Висок Квалитет Лесен Дизајн Обезбедува Удобно. Монтиран Од Двете Страни На Очилата Наспроти Страната На Влегување Во Окото. Лесен За Инсталирање И. 3 Пара Очила Страна. Страна Универзална За Очила За Лизгање На Очите На 3 Пара Штитни Очила Спортски Спортски Ленти За Глава Лесен за инсталирање и .Лесен дизајн обезбедува удобно .Направено од тпу полиуретански материјал за производство, мек, .Монтиран од двете страни на очилата наспроти страната на влегување во окото. и висок квалитет.3 Пара Страничните Очила Може да се користат со какви било заштитни очила и обични очила за употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат