• Новак
PEUZAVA 8K HDMI Кабел 10ft, 48gbps Ултра Голема Брзина HDMI 2.1 Кабел, 8K@60HZ 4K@120hz erc HDR10 HDCP 2.2&засилувач; 2.3 Dolby Компатибилен СО PS5 PS4 Xbox Серија X Прекинувач Apple Samsung SONY LG Roku ТВ Blu-ray

PEUZAVA 8K HDMI Кабел 10ft, 48gbps Ултра Голема Брзина HDMI 2.1 Кабел, 8K@60HZ 4K@120hz erc HDR10 HDCP 2.2&засилувач; 2.3 Dolby Компатибилен

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

●Зачекорете во следната er На Квалитет На Сликата ● Целосно поддржете 8 K@60 Hz(7680x4320), 4 K@120hz & до 10k резолуција, Динамична HDR, e ARC, ALLM, QFT, QMS, VRR, 48gbps пропусен опсег за најновите карактеристики 4 : 4 : 4 RGB, HDCP 23, DTS : X, Dolby Atmos, Dolby Vision, 12-бит боја, ултра голема Брзина Hdmi етернет канал, подобрување на динамична слика. €Највисока Компатибилност Q Целосно во Согласност Со V2. 1 спецификација, наназад компатибилен со сите претходни верзии НА HDMI, и може да се користи со сите постоечки HDMI уреди. ●Лесен За Употреба, Приклучете И Играјте. Кабелот Peuzava 8 K HDMI ви овозможува да ги поврзете изворните уреди опремени СО HDMI, како Што Се Apple TV 4 K, лаптоп, десктоп, blu-Ray, Xbox, PS5/4/3, Roku Ultra, DVD и Set Top Box итн.на ВАШИОТ HDMI-опремен HDTV, дисплеи, монитори или проектори итн. ●Крајното Визуелно Искуство Поддржува сооднос на кино 21 : 9, 32 аудио канали и стапка на земање примероци од 1536 KHz, без заостанување, надградба на стапката НА освежување 8 K@60 Hz на 48 Gbps, генерирајќи помазна и стабилна слика, што ви овозможува да уживате во неспоредливото визуелно искуство дома.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат