• Новак
Универзитетот бејлор Носи 2,75 х 2,75 Керамички Автомобилски Подлоги Пакет од 2

Универзитетот бејлор Носи 2,75 х 2,75 Керамички Автомобилски Подлоги Пакет од 2

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа како соодветен пакет од 2; нека знаат сите за кого навивате со овие подлоги за автомобили На Универзитетот Бејлор; Карактеристики лого на Мечки со целосна боја Докажете дека сте испробан и вистински обожавател и извикајте го вашиот борбен плач; Подлогите се направени од абсорбента керамика која е функционална и дава изјава; Дното има коси раб, овозможувајќи лесно отстранување од возилото за чистење. Докажете лојалност кон вашата алма матер или посветеност на вашиот омилен тим; Има дијаметар од приближно 2,75 инчи; Одговара на држачите за чаши со стандардна големина во повеќето централни конзоли; Сигнали имате што е потребно за да им конкурирате на другите. Ексклузивен, колегијален дизајн Од П. Греам Дан; Направено во САД. Подготвен За прикажување Зелена Индивидуално завиткана во заштитно пакување. Влезете во зоната со официјално лиценцирани производи НА П. Загрејте го просторот и подгответе се да го пеете и расположите вашиот тим. Без разлика дали на теренот или надвор од теренот, денот на играта или надвор од сезоната, нека оди на рекорд за кого навивате. Оди тим! Доаѓа како соодветен пакет од 2; нека знаат сите за кого навивате со овие подлоги за автомобили На Универзитетот Бејлор; Карактеристики лого на Мечки со целосна боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат