• Новак
Капа за бигфут, Прилагодлива Измиена Класична Гроздобер Ретро Памучна Тексас Бејзбол Капа За Мажи Жени

Капа за бигфут, Прилагодлива Измиена Класична Гроздобер Ретро Памучна Тексас Бејзбол Капа За Мажи Жени

Rating 
DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Затворање на бравата. Миење Раце Само. МАТЕРИЈАЛ - Оваа Капа Со Големи Стапала Е Изработена од 100% памук. Карактеристики Печатете Дизајн На Голема Нога Напред. Лесен, Дише, Удобен, Издржлив, Мазен, Гроздобер Измиен Стил. Сите Сезони, Сасквач шапка Погодна За Мажи и Жени. ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА-Една Големина Одговара На Повеќето, Прилагодливо Затворање На Металната Тока Назад. Бигфут шапка За Мажи Жени. Обем на капачето : 22-23 Инчи; Раб На Капа : 2,8 Инчи; круна На Капачето : 3,5 Инчи. СОВРШЕН ЗА АКТИВНОСТИ на ОТВОРЕНО - Капа Со Топка Сасквач Погодна За Пролет, Лето и Aut, Секојдневно Носење, Отворено, Спорт, Активности На Отворено, Патување, Риболов, Лов, Истражување На Отворено, Кампување, Трчање, Пешачење, Лов, Градинарство, Возење Велосипед, Качување, Пловење Итн. Одлични Подароци За Пријателите и Членовите на Семејството и Така натаму. ПОДАРОЦИ ЗА САСКВАЧ-Подароци За Големи Нозе За Мажи, Жени, Семејство, Пријатели, Брат, Сестра, Сопруга, Сопруг, Мајка, Татко, Тато, Мајка, Баба, Дедо, Тетка, Вујко, Наставници, Колега, Лекари, Војска, Шеф. Смешни Sasquatch Bigfoot Бејзбол Капа Совршени Подароци За Денот На Мајката, Денот На Таткото, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот На Благодарноста, Бадник, Нова година, Денот на Вљубените, Денот На Свети Патрик, Подарок За Одмор, Подарок За Роденден, Разни Подароци. ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ-Вонземска Капа 6 Везени Дупки И 6 Реда Шиење На Визирот; Претходно Закривен Визир; Прилагодлива Метална Тока Назад, Удобна и Дише, Оваа Капа Може да се Носи Во Сите Активности на Отворено, Ја Штити Вашата Кожа од Штетните Ув Зраци и Ја Држи Косата Подалеку од Лицето и Очите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат