• Новак
КУАНЏ Патување Мала Кутија За Игла Поставена Торба За Игла Пренослива Мала Рачна Рачна Рачна Рачна Рачна

КУАНЏ Патување Мала Кутија За Игла Поставена Торба За Игла Пренослива Мала Рачна Рачна Рачна Рачна Рачна

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Вграден во повеќе шиење мали додатоци, погодно за рачно изработени линии во куќата Стп материјал, еден вид декорација во животот, убава и дарежлива. Лесен за употреба, не заземајте место за правење делови. Лесно е да се добие алатката за игла, уредно уредно. Различни големини на искачувања го прават вашиот семелер повеќе срце. Спецификација : Материјал : Пакувањето вклучува : 1 * комплет За Шиење(други додатоци присутни на сликата не се вклучени.) Забелешки : 1) само горенаведените предмети за пакување се освен за други производи.2) поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква.3) поради рачно мерење, големината може да има грешка од 1-2 см.Сите видови алатки за работа со игла може да се вчитаат во кутијата за складирање за лесно носење.

Спецификацијата

Material:PU:
Packaging includes:
1 * Sewing kit(other accessories present in the picture are not included.):
Notes:
1) Only the above packaging items are except for other products.:
2) Due to the difference in light and screen, the color of the item can be slightly different.:
3) Due to manual measurement, the size may have an error of 1-2 cm.:
All kinds of needle work tools can be loaded into the storage box for easy carry. :

Со стоката дадена додека купуваат