• Новак
Гелтдн Сб Грејно Ќебе За Носење Шал За Греење 3 Поставки За Топлина Со Функција За Тајминг Зимски Мек Топол Електричен

Гелтдн Сб Грејно Ќебе За Носење Шал За Греење 3 Поставки За Топлина Со Функција За Тајминг Зимски Мек Топол Електричен

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Брзо загревање, заштеда на енергија : греење Со Јаглеродни влакна, добра топлинска спроводливост, брзо загревање откако ќе се вметне во USB-портата И делот за грејач е подобрен за да биде подебел од другите компании, дисипацијата на топлина е рамномерна. 3-фаза прилагодливи, со тајмер : тајмингот функција, подесување време 60, 90, 120 минути. Напојувањето автоматски ќе се исклучи по закажаното време, за да спречите случајно заборавање да го исклучите напојувањето. Прилагодливи 3 нивоа на температура, високи, средни и ниски. Кога работите во студена зима, можете да го користите електричниот тепих за да го закачите на рамената за да го загреете телото. Не само како ќебе, туку и како одмор на коленото. Материјал погоден за кожата, рачно перење : Површината користи мек материјал, мек и мек, не е лесно да падне или да се претвори во апчиња, не е лесно да исчезнат. Со одлична отпорност на триење лесен за чистење, лесен за сушење. Практично и практично : можете да ги покриете колената, да ја завиткате половината, да ја закачите на рамената и да ја загреете со подлога, електрична грејна подлога итн. Безбеден и еколошки : USB грејниот шал има низок напон и мала потрошувачка на енергија, што бара DC5 V, 4 W. напонот помал ОД 36 V е безбеден напон и нема опасност од електричен удар. Брзо загревање, заштеда на енергија : греење Со Јаглеродни влакна, добра топлинска спроводливост, брзо загревање откако ќе се вметне во USB-портата. И делот за грејач е подобрен за да биде подебел од другите компании, дисипацијата на топлина е рамномерна.3-фаза прилагодливи, со тајмер : тајмингот функција, подесување време 60, 90, 120 минути. Напојувањето автоматски ќе се исклучи по закажаното време, за да спречите случајно заборавање да го исклучите напојувањето.

Спецификацијата

Power supply mode:
USB
Colour:
black
Material:
carbon fiber
Size:
about 120x80cm/47.24*31.5in
Packing List:
1*USB Heating Shawl:
Due to manual measurement, please allow 2-3% error. :

Со стоката дадена додека купуваат