• Новак
ВИСЕМО Алуминиумски Велосипед Држач За Велосипеди За Гопро Херој 11/10/9/8/7/6/5 Сесија АКАСО Кампарк И Други Акциони Камери, 360 Степени Ротациона Планинска Решетка За Ве

ВИСЕМО Алуминиумски Велосипед Држач За Велосипеди За Гопро Херој 11/10/9/8/7/6/5 Сесија АКАСО Кампарк И Други Акциони Камери, 360 Степени

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Изработен од алуминиумски материјал, држачот за рачката на велосипедот е потрајни Држачот за велосипеди има влошки против лизгање во внатрешноста на стегачот, овој дизајн што не се лизга овозможува стабилно прицврстување на клипот за велосипед на рачката и спречува паѓање. €360 Степен Ротација ● Овозможувајќи 360 степен ротација за вашиот јасен и стабилен снимање од различни агли. ①Висок квалитет е изработен од алуминиумска легура со висока цврстина. Направете го поиздржлив од пластичниот. Нема повеќе да се грижите дали вашата акциона камера ќе падне или ќе падне за време на движење со голема брзина. Во внатрешноста на стегачот имаат анти-лизгачка рампа. ●Лесно инсталирање ● Држачот на Рачката може да се инсталира на која било тркалезна или полу-тркалезна цевка 20мм-35мм. ● Широко користен држач За Рачка Парапас гопро погоден за велосипедизам, планински велосипедизам, мотокрос,столб за седишта,спортови на вода и други активности на отворено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат