• Новак
Совршен ШТРАЈК СТРЕЛАШТВО КНИГА Со Правила И Бодување Инструкции: Тешки. Одлично За Вежбање и Конкуренција. 12 Круг-5 Стрелка Листови.

Совршен ШТРАЈК СТРЕЛАШТВО КНИГА Со Правила И Бодување Инструкции: Тешки. Одлично За Вежбање и Конкуренција. 12 Круг-5 Стрелка Листови.

Rating 
DEN 111.20

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен Штрајк висок квалитет, тешки резултат книга Секоја книга вклучува 50 записи за бодување на 25 тешки хартиени листови. ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН-Класичен дизајн на книги, подобрен за полесно бодување. Одлично за едно место и вегас стил цели. Вклучени се правила и упатства за бодување. ЦВРСТИ и ИЗДРЖЛИВИ - тешки предни и задни капаци. Издржливите корици, исто така, ја прават книгата отпорна од кинење или распаѓање во текот на долгата сезона. Издржливото пвц спирално врзување е отпорно на свиткување или кршење. Држи подобро од метално врзување. ТЕШКИ ЛИСТОВИ ЗА БОДУВАЊЕ-Отпечатени на тешка категорија 67 фунти премиум мултимедијална хартија. Ознаките нема да крварат. Одлично за молив, пенкало, маркер и мос секаков вид уред за пишување. Произведено во САД. Професионално изработени Од Системи За Изведба на Отворено. Горди сме што ги нудиме овие тешки книги со резултати. Нашите книги се составени како книги. Записите за бодување се печатат на тешки хартиени листови со запис за игра/бодување на секоја страна или страница од секој лист.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат