• Новак
КОМПЛЕТИ За Сликање Дијаманти YSUNETER За Деца - 4 Пакети DIY 5D Комплети За Уметност Со Дијаманти Со Целосна Вежба За Деца Почетници, Деца Тркалезни Кристални Кристални С?

КОМПЛЕТИ За Сликање Дијаманти YSUNETER За Деца - 4 Пакети DIY 5D Комплети За Уметност Со Дијаманти Со Целосна Вежба За Деца Почетници, Деца

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Висококвалитетните блескави акрилни дијаманти доаѓаат во различни големини и различни бои, што ја прави сликата повеќе тродимензионална, а изгледот е прекрасен и светол ПАКЕТ : 4 комплети 5д целосна вежба деца дијамантско сликарство, секое парче е поединечно завиткано со сопствен сет на алатки и дијаманти. 4 лепило платно, 4 дијамант апликатор пенкало, 4 восок, 4 послужавник и доволно круг дијаманти(без рамка). ЛЕСНО ЗА ДЕЦА : Лесно за правење, дијамантското сликарство за деца може да биде фантастична активност и искуство за најмалите!. ЗАБАВЕН ПОДАРОК : оваа дијамантска уметност од 4 пакувања за деца е совршен божиќен подарок, подарок за роденден, подарок За Денот на Благодарноста за вашата внука, ќерка, внука. 100% Задоволство-Ако не сте целосно задоволни со нешто што го добивате од нас, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме за вас. Дијамантските уметнички комплети нудат различни изненадувачки придобивки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат