• Новак
Зоот Машки Јадро Три Резервоар-Машки Перформанси Триатлон Резервоар Врвот со 3 Задни Џебови, Мрежести Панели, И Камери Заклучување Патент

Зоот Машки Јадро Три Резервоар-Машки Перформанси Триатлон Резервоар Врвот со 3 Задни Џебови, Мрежести Панели, И Камери Заклучување Патент

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Мрежа Затворање на патент. Машинско Перење. ТРИ ТОП СО ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : врвот На Триатлонот Зоот за машкиот триатлон е стручно создаден и за тренинзите во триатлон и за денот на трката, нудејќи го крајното вклопување за да ви даде предност што ви е потребна за да поминете дополнителна милја додека трчате, пливате или возите велосипед. НАПРАВЕНА ЗА ДВИЖЕЊЕ : оваа триатлонска кошула направена со италијанска fabура+ ткаенина, брзо се суши, се движи со вашето тело и ве одржува удобно и самоуверено. Растегливата ткаенина исто така ви дава 50+ заштита од сонце за оние топли, сончеви денови на трката. СУПЕРИОРНО ВКЛОПУВАЊЕ : нашиот врв работи подеднакво добро како машки дрес за велосипедизам и врв на резервоарот за трчање, давајќи го крајното вклопување со интегрирана компресија за да се максимизира аеродинамиката, заедно со бод со шевови што го минимизира триењето и се протега со ткаенината. ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ И УДОБНОСТ : Комплетирајте го вашиот Триатлонски костум За Зоот со врв што има 3 задни џебни панели за складирање на најважните работи за денот на трката, патент за градите за заклучување на камери за вентилација и ладење и мрежести странични панели за зголемена дишење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат