• Новак
Нортон 82081 5Х 120 Гриз Контура Брусење Влошки

Нортон 82081 5Х 120 Гриз Контура Брусење Влошки

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Флексибилниот абразив за брусење е совршен за закривени, контурирани или рамни површини од дрво, метал, боја, пластика, керамика и гипс картон Трае до 5 пати подолго од конвенционалниот шкурка со иста големина. V-жлеб канал за сунѓер рачка. Перење за подолг живот. Може песок во области недостижни со шкурка листови. Опис На производот Флексибилниот сунѓер користи нов супер остар абразивен и метод на обложување кој се спротивставува на затнувањето, сече побрзо и трае подолго од сите други сунѓери за брусење Нортон на пазарот денес. Од Производителот Флексибилен сунѓер користи нов супер остар абразивен и метод на обложување кој се спротивставува на затнувањето, сече побрзо и трае подолго од сите други сунѓери за брусење Нортон на пазарот денес.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат