• Новак
USB Докинг Станица Двоен Монитор, GIISSMO 9-во-1 USB 3.0 / USB C Докинг Станица Троен Монитор со 2 HDMI,VGA, 10GBPS USB 3.1, Gigabit Ethernet, Троен Дисплеј За mac &засилувач; MacBook &засилувач; Windows Лапто

USB Докинг Станица Двоен Монитор, GIISSMO 9-во-1 USB 3.0 / USB C Докинг Станица Троен Монитор со 2 HDMI,VGA, 10GBPS USB 3.1, Gigabit Ethernet,

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

ХДМ1 : 4К@30хз Макс; HDMI2 : 1080 P@60 Hz Макс;. VGA : 1080p@60 Hz Макс;. Рј45 : Гигабитни Етернет пристаништа;.2 Генерација 2 : 10gbps брзина на пренос Макс;.0 : поврзете тастатури/глувци. USB-C : Обезбедување напојување на самиот производ, како минимум се предлага адаптер ЗА напојување 5 V/2 A. Тројни Дисплеи-за секој што сака да додаде 3 дисплеи, портите HDMI2 и VGA се ограничени само на еден дисплеј, па ако се поврзете со 3 монитори, можете да добиете 2 различни екрани. О : ве Молиме преземете го и инсталирајте го драјверот "Силиконмоција" на лаптопот пред употреба. преку : siliconmotion.com/downloads/index.html О : USB C портата на приклучната станица може само да се напојува и не поддржува полнење на лаптопот. Ве молиме наплаќајте од друга порта на самиот лаптоп. О : температурата на центарот ќе се загрее кога работи. е нормален и разумен опсег. Тоа е нормална ситуација за сите центри, а не проблем со квалитетот, ве молиме чувствувајте олеснување за употребата. О : производот не може автоматски да ја препознае и прилагоди резолуцијата. Затоа, кога производот е поврзан за прв пат, резолуцијата автоматски не достигнува 1080 P и треба рачно да се прилагоди НА 1080 P или погоре. О : Бидејќи компјутерите на некои компании ќе ги спречат вработените да преземаат други програми за да се мешаат во нивната работа, тие ќе бидат поставени како систем што спречува преземање надворешни програми, така што ќе предизвика феномен што возачите не можат да се преземат, ве молиме разберете. ●Приклучна Станица Двоен Монитор/Троен Монитор Q : ОВАА USB докинг станица на двојна HDMI+VGA ви помага Да Го Пресликате или проширите екранот на вашиот лаптоп на три или двојни надворешни монитори. Троен дисплеј : еден екран на вашиот лаптоп, еден приказ НА HDMI1 излез и еден приказ НА HDMI2 или VGA. Ве молиме запомнете : HDMI2 Порта 4 K@30 Hz само одделно работи за DP1. ●9 ВО 1 Usb C Докинг Станица Q : Претворете ЈА ВАШАТА USB-C /USB-порта во 2 HDMI порти, 1 VGA порта, 2 USB 3.1 порти, 2 USB 2.0 порти и 1 USB порта за полнење. Нашата докинг станица со двоен монитор ги проширува вашите можности за работа и ви обезбедува постабилни перформанси. (ПОРТАТА ЗА ПОЛНЕЊЕ USB-C е дизајнирана само за полнење НА НАШАТА USB докинг станица (не поддржува полнење за лаптопи) (ЗАБЕЛЕШКА : преземете го возачот "Силиконмоција" пред да ја користите приклучната станица).1, Брз Трансфер на Брзина q : 2*USB 3.1 до 10 G, компатибилен наназад СО USB 3.0 портите ви овозможуваат да поврзете глушец, тастатури или друг бавен уред за да ја подобрите ефикасноста на работата и да избегнете пречки во радио сигналот; докинг станицата со 10 GBPS USB 3.1 датотека за пренос на поддршка на портата второ, ќе бидете неверојатни со брзината на завршување на преносот бар. €Широка Компатибилност Q : идеална usb C докинг станица За Mac Book Pro, Mac Book M1, Macbook Air, Dell XPS 13/15, Lenovo Yoga 720, ASUS Zen Book TP360 CA/3, Huawei Matebook И повеќе уреди Thunderbolt 3/Тип-C/USB-a.Работи На MAC OS X 10.6 или повисоко; Windows 7 или повисоко. Qualliconmotion "Гарантирано За квалитет" : Пред да користите USB Приклучна Станица, само треба да кликнете на скокачкиот драјвер "Siliconmotion" за да го користите директно проверете дали програмата работи кога користите Приклучна Станица.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат