• Новак
2 парчиња PT100 Платина Отпорник Температура Сензор Водоотпорен Temp Сонда -20~450€ Изолирани Заштитен Фиберглас 50CM

2 парчиња PT100 Платина Отпорник Температура Сензор Водоотпорен Temp Сонда -20~450€ Изолирани Заштитен Фиберглас 50CM

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

2 парчиња PT100 Платина Отпорник Температура Сензор Водоотпорен Temp Сонда -20~450€ Изолирани Заштитен Фиберглас 50 CM Спецификација : и висок квалитет. Температура заѕвони : -20 -450. Сензор Диа : Дијаметар 4 Х 30. Должина на кабелот : 0,5 м. Надворешно Заштитен : Изолиран Заштитен. Внатрешна Изолација : Фиберглас. Пакет Вклучени : 2 x PT100 Платина Отпорник Температура Сензор Водоотпорен Темп Сонда.

Спецификацијата

and high quality. :
Temperature rang:
-20 -450℃.
Sensor Dia:
Diameter 4 X 30.
Cable Length:
0.5m.
External Shielding:
Insulated Shielding.
Internal Insulation:
Fiberglass.
 :
Package Included:
2 x PT100 Platinum Resister Temperature Sensor Waterproof Temp Probe :

Со стоката дадена додека купуваат