• Новак
Moofahom Ѕвезда Проектор Галакси Ноќно Светло Со Тајмер И Далечински - Астронаут ЅВЕЗДЕНА Маглина ТАВАНОТ ПРЕДВОДЕНА Светилка, Подарок За Деца и Возрасни За Спална Соб

Moofahom Ѕвезда Проектор Галакси Ноќно Светло Со Тајмер И Далечински - Астронаут ЅВЕЗДЕНА Маглина ТАВАНОТ ПРЕДВОДЕНА Светилка, Подарок

Rating 
DEN 559.84

Достапност
Достапно за нарачка

Различни Ефекти На Маглината; Време на Автоматско Исклучување : 45 мин, 90 мин;. Прилагодлив Агол На Проекција. Во Гејмерската Соба, Дневната Соба,Спалната Соба, Домашното Кино итн. За Играње Игри, Спиење, Датум Ноќи, Затворен Партии (Ноќта На Вештерките, Роденден, Вечера, Танц, Рејв, Кампување Партии) Филмски Ноќи. Астронаут светлосен проектор х 1. Далечински управувач x 1 (батериите не се вклучени). УСБ-кабел за Полнење х 1. Упатство за употреба x1. ?●Проектор За Светлосна Маглина На Астронаутот ● ноќното светло на Проекторот На Астронаутот има 8 неверојатни ефекти на маглината придружени со треперење зелени ѕвезди.создавање шарена, непредвидлива галаксија и реални соништа. Ѕвездена галаксија со висока дефиниција и лесно треперливи ѕвезди, како и комбинација од повеќе бои, ве потсетуваат на убавото детство под ѕвездите, најрелаксирачката ноќ. ?●Далечински Управувач И Тајмер ● астронаутот галакси светилка има два контролни методи, копчето на задната страна може само да ја вклучи светлината и да го префрли режимот На Маглина и Ѕвезда . далечинскиот управувач за прилагодување на моделот, осветленоста и брзината на вртење за да го прилагодите ефектот на проекција што ви се допаѓа. Покрај тоа, можете да го поставите тајмерот на 45 или 90 минути, во тој случај проекторот за ноќно светло led star автоматски ќе се исклучи кога ќе заспиете под ѕвезденото небо. ?●Шарена HD Проекција И Прилагодлив Агол Q астронаутската светилка користи ЛЕР-проекциона леќа СО поголема резолуција, поживописна и јасна, што ја прави бојата многу поубава,главата на астронаутот може да се ротира 360° преку магнетна сила, а лунарната основа е одвојлива, раката може да се движи 360° и може да заземе различни пози. Ова не е само ѕвезда проектор, туку и уметност декорација орнаменти. ?®Одличен Подарок За Деца Возрасни .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат