• Новак
Solustre 1 Set x додаток графички графички црна USB рударска кабел наспроти картичка продолжена графичка до e за адаптер т.е. I- GPU Power

Solustre 1 Set x додаток графички графички црна USB рударска кабел наспроти картичка продолжена графичка до e за адаптер т.е. I- GPU Power

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

GPU кревачи за рударство-Анти-оксидациски позлатени порти USB 30, ја подобрува спроводливоста, брзото пренесување на податоците. РИЗИРАЕ НА ПЦИЕ- Произведено е со професионална технологија за да се обезбеди дека производот може да работи долго време. Рударски кабел за проширување на графичкиот процесор- Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе погодност. PCIE Extension Cable- Енергијата на графичката картичка користи кондензатори за да ја направи моќноста на графичката картичка постабилна и безбедна. GPU Extender- Слотот е опремен со фиксна тока, што е погодно за отстранување на графичката картичка и да се поправи графичката картичка, така што графичката картичка нема да падне од слотот. Пакетот вклучува 1 x USB кабел 1 x Кабел 1 x PCI -E Riser Board 1 X PCI -E Адаптер Карактеристики -Материјал : PCB PCI Extender за графички процесор -Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви донесе адаптер за рударство за погодност. - Продолжниот кабел има 6 P интерфејс (16 A капацитет на напојување) за зајакнување на моќноста и целосно да го реши проблемот со недоволно рударство на моќност за рударство PCIe.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат