• Новак
4.5 Везени Подлоги За Ткаенина, 6 парчиња Платнени Подлоги За Керамичка Чаша, Гроздобер Подлоги За Везење Чипка За Чај, Меки Цветни Подлоги За Дома, Свадба, Декорација

4.5 Везени Подлоги За Ткаенина, 6 парчиња Платнени Подлоги За Керамичка Чаша, Гроздобер Подлоги За Везење Чипка За Чај, Меки Цветни Подлоги

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

●Уникатен процес●шаблоните на подлогите се завршени со рачен везИсклучителниот вез може да го подобри вашиот животен вкус, правејќи го вашиот живот поцеремонијален. ●Висококвалитетен И Лесен За Чистење ● Овој подлога е изработен од висококвалитетен полиестер,освен делот за везење, кој е издржлив за употреба.Исто така, подлогата лесно се чисти, само се мие и суши со вода,не е лесно да се деформира. ①Мути-Функционални Подлогите се француски стил на везење, не само што можат да се користат како подлоги, туку и за различни прилики, како што се свадби, роденденски забави, празнични забави, па дури и како реквизити за фотографирање, со одлични декоративни ефекти!. ●Спакуван Сет●6 подлоги како комплет, додека ги задоволува вашите потреби за користење, исто така ви дава повеќе опции.Подметачот е многу мек и лесен,ги пакуваме подлогите во проѕирни кеси, што е многу погодно за складирање. ●Повеќе Избори Во Боја ● ви обезбедуваме различни избори во боја, можете слободно да одговарате според вашите потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат