• Новак
Sycooven Round Grinder Lounder Телескопски висички штанд со стегач на маса, флексибилна алатка за мелница за мелница за мелница за мелница за мелница, закачалка за напојување, ал

Sycooven Round Grinder Lounder Телескопски висички штанд со стегач на маса, флексибилна алатка за мелница за мелница за мелница за мелница за мелница,

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

✅material : челична шипка и закачалка со огледало на хромирана завршница; Солидна непроводлива, не-криза ABS база ✅ Моторни ротациони алатки : Флексната закачалка за вратило се одликува со челична шипка со 3 пресеци овозможува прилагодена висина на алатката, лесно се прилагодува од 10 "-22". ✅multi Функција : Прилагодливиот држач за мелница за ротациони алатки има стегач со тешки клупи со челична шипка и оваа стегач може да се фиксира на работната табела хоризонтално или вертикално. Fele Fele Flux Shaft Stand Feature : Hanger Swivels 360-степени за супериорна разноврсност и лесен пристап. ✅ротална алатка : Алатка за сопственици на ротациони алатки за супер-раце, корисна, надвор од патот; од суштинско значење за употреба на флексибилно вратило. ✅material : челична шипка и закачалка со огледало на хромирана завршница; Солидна непроводлива, не-криза ABS база. ✅ Моторни ротациони алатки : Флексната закачалка за вратило се одликува со челична шипка со 3 пресеци овозможува прилагодена висина на алатката, лесно се прилагодува од 10 "-22". ✅multi Функција : Прилагодливиот држач за мелница за ротациони алатки има стегач со тешки клупи со челична шипка и оваа стегач може да се фиксира на работната табела хоризонтално или вертикално. Fele Fele Flux Shaft Stand Feature : Hanger Swivels 360-степени за супериорна разноврсност и лесен пристап. ✅ротална алатка : Алатка за сопственици на ротациони алатки за супер-раце, корисна, надвор од патот; од суштинско значење за употреба на флексибилно вратило. ТЕЛЕСКИПСКИ ЗА ТЕЛЕКСПИСКИ СТАНДИНСКИ ДРУГИ ЗА РАБОТНИЦИ ЗА ТЕЛЕКСОПИСКИ СОСТОЈБИ, ФЛЕКС ШАРТ Алатка за мелница за мелница за држачи за држачи, алатки за ротациони напојување за домаќинство Инстастицијално надворешно работење : Енергетска алатка за алатки за прицврстување на алатката за прицврстување на закачалка за закачалка Флекси Алатка за чување носители корисни, надвор од патот; од суштинско значење за употреба на флексибилно вратило.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат