• Новак
А & С Креавенција Луксузна пластична бисер закачалка за облека за бебе, мало куче или мачка

А & С Креавенција Луксузна пластична бисер закачалка за облека за бебе, мало куче или мачка

Rating 
DEN 1195.20

Достапност
Достапно за нарачка

Состојба : 100% сосема ново Материјал : пластика. Дијаметар на кука : приближно. Големина (LXW) : Приближно. Оваа луксузна закачалка ќе даде извонреден изглед на омилената облека на вашето бебе или милениче во плакарот. Состојба : 100% сосема ново. Материјал : пластика. Дијаметар на кука : приближно. Големина (LXW) : Приближно. Оваа луксузна закачалка ќе даде извонреден изглед на омилената облека на вашето бебе или милениче во плакарот. Опис : - Специјални закачалки со луксузни и монистра со врвен квалитет украсени. - Мазна пластична покривка на бисер ги држи дури и најнежните ткаенини без да ги оштети. - може да се користи за висечка облека; Покрај тоа, тие се исто така одлични за висечки торби и други облеки. - привлечна, добра алатка за стилски бутици или продавници за облека на продавниците за облека. - Дајте му на вашата гардероба свеж, луксузен изглед.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат