• Новак
Хансгрохе Реинденс Класичен Лесен Инсталирајте 5-инчен Рачен Туш Глава Класичен 3 Вител, Баланс, Дожд 04345820

Хансгрохе Реинденс Класичен Лесен Инсталирајте 5-инчен Рачен Туш Глава Класичен 3 Вител, Баланс, Дожд 04345820

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

4-Инчен спреј лице Технологија ЗА ВБРИЗГУВАЊЕ ВОЗДУХ. ДОЖД ВОЗДУХ, Рамнотежа ВОЗДУХ и вител воздух спреј режими. 65 канали за прскање без затнување. Цревото Не Е Вклучено. Дизајн На опис на производот колекцијата за туширање хансгрохе обезбедува разноврсност во начинот на туширање. Постои туш за секого, со режими на прскање кои се движат од масажа до нежно искуство со дожд. Висококвалитетниот германски инженеринг го носи задоволството од бањскиот туш во вашата бања со колекцијата хансгрое и туш. Производите за одржување кои функционираат совршено се од суштинско значење. За да се осигура дека ќе го направат тоа, секој производ на хансгрохе е 100% тестиран на вода. главите за туширање хансгрохе имаат силиконски прскалки за прскање кои ги оптимизираат перформансите на протокот на вода, се спротивставуваат на таложење на минерални наслаги и се дизајнирани лесно да се избришат. Инсталацијата Мора да биде монтирана на ѕид. Стандардна конекција со цевки од € - инчи. Држач за туширање и црево продадени одделно. Ве молиме, почитувајте ги сите локални, државни и федерални водоводни кодови и прописи. Упатство за инсталација линк подолу. Корисничка Поддршка услуги на клиентите@хансгрое. Од Производителот Класичен Дожд 100 3-авион со низок проток во четкан никел. Основан Во Германската Црна Шума во 1901 Година, Хансгрое е посветен на градење силно чувство за традиција. Производите на хансгрохе нудат доживотно задоволство со врвен квалитет, дизајн и перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат