• Новак
Камерон Сино Нова Заменска Батерија Погодна За КЕНВУД NX-210, NX-410, TK-5210, TK-5210G, TK-5310, TK-5310G, TK-5410

Камерон Сино Нова Заменска Батерија Погодна За КЕНВУД NX-210, NX-410, TK-5210, TK-5210G, TK-5310, TK-5310G, TK-5410

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред да го купите( поврзани информации можете да најдете во описот на производот) Тип на производ : Ni-MH Волти : 7.2 Капацитет : 2100m Ah / 15. Димензија : 117,88 х 57,68 х 22,45 Мм Тежина : . Сертифициран со FCC,CE,CB,ISO9001 и Ro HS. 14 Дена Гаранција За Враќање На Парите и 12 Месеци Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат