• Новак
ГОРИТ Мини ДП ДО ВГА + Аудио + ДВИ + ХДМИ Адаптер

ГОРИТ Мини ДП ДО ВГА + Аудио + ДВИ + ХДМИ Адаптер

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

VGA / HDMI / DVI / Аудио Со Микро USB Порт Адаптер За Apple i Mac Лаптопи и други компјутери со Мини DP Порти ГОРИТ ПН# МДП-964-ВАД. Автентични само ако се продаваат Со Микро САТА Кабли. Категории : ГОРИТ, Интел Нук Производи, ХДМИ Производи, Мини Дп Производи, Мини Дп Производи, Мини Дп Производи, Мини Дп Производи, Мини Дп Производи, САТА Кабли. Мини ДП до VGA+Аудио+DVI+HDMI Адаптер Опис : VGA/HDMI/DVI/Аудио w/ Микро USB Порт Адаптер За Apple i Mac/Лаптоп мултифункционален излез поддржува VGA/Аудио/HDMI/DVI излез. МОЖЕТЕ да го празните HD видео и аудио стриминг со голем екран. Поддршка Надворешно Напојување Не грижете се за поврзување на уреди со висока моќност, поддржува надворешно напојување. HD Видео И Совршено Аудио со технологијата на дигитализиран чип, тој ви обезбедува јасна визија за секоја сцена и стерео глас со секој тон. Без Надворешно Одвлекување на вниманието металниот заштитен слој со Висока густина ефикасно го намалува нарушувањето од надворешното магнетно поле за да ви понуди врвен квалитет. Спецификации : Влез - Мини Дисплеј ,Микро USB Излез - VGA /HDMI/DVI/Аудио Надворешно Напојување : Да мини dp порта поддршка DP v1.1 hdmi порта поддршка v1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат