• Новак
150 Нови Брановидни Кутии-29х17х5-32t-LxWxH

150 Нови Брановидни Кутии-29х17х5-32t-LxWxH

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Димензија на кутијата : 29х17х5 мерењата се во Внатрешни димензии На L x x x H Број На Кутии Во Ред : 150. Индивидуална Кутија Дебелина : 73. Индивидуална Јачина На Кутијата : Единечен Ѕид Брановиден И Тест За Дробење На Работ од 32 КИЛОГРАМИ (t). Заштедете на поштарина користејќи силен лесен материјал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат