• Новак
xo, Fetti Партија Украси Виножито Пастелни Раб Фолија Завеса - Во собата на 2 | Bachelorette, Гордост, Позадина, Роденден, Фото Кабина

xo, Fetti Партија Украси Виножито Пастелни Раб Фолија Завеса - Во собата на 2 | Bachelorette, Гордост, Позадина, Роденден, Фото Кабина

Rating 
DEN 207.84

Достапност
Достапно за нарачка

Двојна Неволја : веруваме дека повеќе е повеќе - затоа ви дадовме 2 завеси од фолија наместо само една ;) Совршена Големина : секоја завеса мери 3ft x 7ft - и кога ќе се закачи заедно, распон низ 6ft!. Чувајте Го Забавно : додадете поинаков талент на вашата здодевна позадина користејќи ги овие завеси за фолија за боја на виножито. Изградена Цврста : овие завеси доаѓаат со супер силно лепило! Ако бојата на вашите ѕидови е тенка или завесата останува да виси преку ноќ, лепилото може да ја отстрани бојата од ѕидот-затоа користете со претпазливост!. Слатки Работи Внатре : и надвор, исто така! Секоја ставка доаѓа подарок-подготвен за забавата на вашата најдобра!. Дали е светло овде, или тоа се само овие завеси?! Овие завеси од виножито фолија создаваат супер забавна позадина за вашиот следен настан-без разлика дали тоа е роденденска забава, забава во бах, туш за бебиња или ваша ДОМАШНА ИГ фотосесија. Немате око на фотографот?! Не е важно! Не ви треба со нашите завеси за фолија! Ако сакате да организирате забава што идната невеста нема да ја заборави, не гледајте понатаму! Овие завеси од фолија ветуваат дека ќе создадат супер забавна атмосфера за Целиот Состав На Невестата! Тие се навистина крајната декорација на моминска вечер!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат