• Новак
Сос Брод Со Westernономски/Сос Брод И Послужавник Западен млечен бокал мед сос сок од типот на брод млеко може сок чамец стаклена чинија гроздобер Ретро Дизајн Сос Сос

Сос Брод Со Westernономски/Сос Брод И Послужавник Западен млечен бокал мед сос сок од типот на брод млеко може сок чамец стаклена чинија гроздобер

Rating 
DEN 412.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ако имате какви било прашања во врска со овој брод со сос, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор Нема вечера без вкусен сос што го подобрува вкусот на вашето главно јадење, и нема сос без убав брод што го сервира. Овој неверојатен Чамец Со Сос ќе додаде друго ниво на класа на вашата трпеза. Подгответе се да ги зачудите вашите гости со ова неверојатно парче. Чамецот со сос е совршен начин да им служите на вашите гости вашиот вкусен сос, сируп од палачинки со сос, топол џуџе, сос од сирење, прелив за салата, крем итн. Висококвалитетно стакло; доволно елегантно за специјални прилики; доволно секојдневно за секојдневно. Рачката ви овозможува да истурите преку изливот и спречува топлиот сос да дојде во директен контакт со вашата рака, со што се избегнува случајно лизгање и се спречуваат изгореници. Ние веруваме дека можеме да ги задоволиме вашите потреби со висококвалитетни производи. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно испратете ни е-пошта за да го решиме проблемот.чамецот со сос е совршен начин да им служите на вашите гости вашиот вкусен сос, сируп од палачинки со сос, топол џуџе, сос од сирење, прелив за салата, крем итн. Висококвалитетно стакло; доволно елегантно за специјални прилики; доволно лежерно за секојдневно рачката ви овозможува да истурите преку изливот и го спречува топлиот сос да дојде во директен контакт со вашата рака, со што се избегнува случајно лизгање и спречува изгореници : 1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред да купите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат